Zaczarowany Młyn - Kraków

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 5.890 zł
Adres: Jana Kaczary, Kraków, Polska
Dostępne powierzchnie: 43,95 - 80,06 m2
WWW: www.dom-bud.pl

Szczegóły inwestycji:

Zespół budynków mieszkalnych przy ul. Lublańskiej/Jana Kaczary
Projekt autorstwa: Biuro Architektoniczne Ryszard Chmiest

Budynek nr 1B – gotowy z pozwoleniem na użytkowanie.
Budynek nr 2B – gotowy z pozwoleniem na użytkowanie.
Budynek nr 3 – gotowy z pozwoleniem na użytkowanie.
Budynek nr 5A, 5B – gotowy z pozwoleniem na użytkowanie.

“Zaczarowany Młyn” to wyjątkowe miejsce, które znajduje się na kameralnym, monitorowanym i wygrodzonym osiedlu o niskiej zabudowie. Budynki cechuje wysoki standard wykończenia a części wspólne budynków zostały zaprojektowane niezależnie przez architektów wnętrz w pracowni a2 forma z uwzględnieniem historyczno-kulturowego dziedzictwa związanego z terenem na którym znajduje się osiedle.
Dbając o najwyższy komfort przyszłych mieszkańców osiedla, zaprojektowano je w sposób możliwie najlepiej odgradzający je od zgiełku sąsiednich ulic. W tym celu między innymi powstał budynek garażowy wzdłuż południowej granicy osiedla, pełniący równocześnie rolę przegrody akustycznej. Obiekt jest częściowo monitorowany.
Bezpieczeństwo zapewniają antywłamaniowe drzwi do mieszkań klasy C, a komfort – podwyższony standard deweloperski oraz nowoczesne, cichobieżne windy elektryczne OTIS.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się piękny i nowoczesny park Zaczarowanej Dorożki a dla najmłodszych mieszkańców, plac zabaw Smoczy Skwer.
Niewątpliwą zaletą jest bliskość bogatej infrastruktury: w okolicy znaleźć można sklepy, aptekę, szkołę, przedszkole, CH Krokus, Multikino, Aqua Park, a także kompleks biurowy Buma Quatro Business Park, CapGemini, Alma Tower, Opolska Business Park czy budynek prywatnej opieki medycznej “LIM”.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | DOM-BUD M. Szaflarski Spółka Jawna

Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna założona w 1991 roku to wiodące, na Krakowskim rynku, przedsiębiorstwo budowlane oraz firma…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Grzegórzki Park

“Grzegórzki Park” – inwestycja idąca w parze z nowoczesnym… Więcej

7.700