Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Wygraj bilet na koncert zespołu DŻEM!

Serdecznie zapraszamy Państwa na 125. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która zwieńczy 20 lat organizacji targów mieszkaniowych przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych. Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

Ponadto Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań ufundowało z okazji jubileuszu pulę 120 biletów na koncert Dżemu w dniu 25 listopada w Tauron Arenie dla pierwszych 120 klientów giełdowych, którzy wezmą udział w przeprowadzanej na terenie targów ankiecie dotyczącej preferencji nabywców mieszkań.

W sobotę 25 listopada zapraszamy Państwa również na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

  • godz. 12.30
    Co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania – Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości
  • godz. 13.00
    Nieruchomość jako inwestycja – najem krótkoterminowy jako biznes. Hiszpania jako alternatywne miejsce inwestowania – Mateusz Sikorski, House of Cards Estates
  • godz. 13.30
    Dlaczego warto wziąć kredyt hipoteczny jeszcze w tym roku – Albert Opoka, Phinance

Więcej informacji oraz darmową wejściówkę na targi można znaleźć na stronie wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl