Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Wkrótce kolejna Giełda Domów i Mieszkań!

Wszystkich zainteresowanych kupnem domu lub mieszkania zapraszamy do Centrum Targowego Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w dniach 14-15 października w godzinach 10:00-17:00 na 124. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych. Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.
Dodatkowo w sobotę 14 października zapraszamy Państwa na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

12.30 – ABC kupującego mieszkanie
Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości
13.00 – Bezpieczny zakup mieszkania – jak sprawdzić inwestycję?
Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna
13.30 – Najważniejsze koszty w kredycie hipotecznym
Albert Opoka, Phinance

Więcej informacji oraz darmową wejściówkę na targi można znaleźć na stronie wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl