Wille Jagielska - Warszawa

  - Dom
Cena na m2: 8.500
Adres: Jagielska 7, 02-886 Warszawa, Polska
Dostępne powierzchnie: - m2
WWW: www.willejagielska.pl

Szczegóły inwestycji:

Wille Jagielska to wysoka jakość i komfort dla przyszłych właścicieli. Osiedle zostało zaprojektowane tak by zaspokoić różnorodne potrzeby i dopasować się do indywidualnego stylu życia. Każdy dom daje możliwość zaprojektowania przestrzeni mieszkalnych w taki sposób, aby stworzyć rozwiązania „szyte na miarę” dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dom Inteligentny. Każdy dom wyposażony jest w centralną jednostkę sterującą, która pozwoli zarządzać różnorodnymi funkcjami przy użyciu urządzeń mobilnych.  Niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś, w każdej chwili możesz podlać ogród, wyłączyć światła w salonie czy sprawdzić zabezpieczenia.

Ważne jest bezpieczeństwo. Domy znajdują się na zamkniętym osiedlu z kontrolą dostępu (portiernia). Każdy z domów wyposażony jest w rolety zewnętrzne, które mogą być zintegrowane z systemem domu inteligentnego i zabezpieczeniami antywłamaniowymi.

Ekologiczne i ekonomiczne.  Koszty eksploatacyjne to ważny element, który decyduje o późniejszym komforcie użytkowania domu. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom w Willach Jagielska zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały o wysokich parametrach technicznych. Dodatkowo każdy dom wyposażony jest w pompę ciepła powietrze- woda, która pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania i zadbać o środowisko.

Przede wszystkim wygoda. W każdym budynków zaprojektowana została strefa sypialna (z oddzielną łazienką), garderoby, wiele schowków i pokoje gościnne oraz salon z kominkiem.  Aby ułatwić utrzymanie czystości  jest również odkurzacz centralny.

„Wille Jagielska” położone są na zielonym Ursynowie (Dąbrówka), w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego, który jest największym kompleksem zieleni w południowej części Warszawy. Okolica ta oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku zarówno latem, jak i zimą (bieganie, narty, jazda konna, rowery), bez konieczności rezygnowania z łatwego dostępu do wygód miasta. A sąsiedztwo Lasu Kabackiego gwarantuje świeże powietrze przez cały rok.

W ostatnich latach ten rejon Warszawy przeżywa dynamiczny rozwój. W najbliższej okolicy znajdują szkoły i przedszkola, przychodnia lekarska, kluby fitness, liczne sklepy oraz centrum handlowe. Południowa obwodnica Warszawy zapewnia dobrą komunikacją z Portem Lotniczym Fryderyka Chopina oraz centrum miasta.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | RAWA SP. z O. O.

Rawa Sp. z o.o. jest obecna na rynku nieruchomości od 15 lat. Zespół ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu…
Czytaj więcej