Willa Pod Modrzewiami - Kraków

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 12.000 zł
Adres: Olszyny 8a, Kraków, Polska
Dostępne powierzchnie: 60,63 - 95,93 m2
WWW: www.dkdevelopment.pl

Szczegóły inwestycji:

W trzypiętrowym budynku powstanie jedynie 12 apartamentów, po trzy na każdej kondygnacji. Powierzchnie mieszkań są zróżnicowane: od trzypokojowego o pow. 60 m2 do czteropokojowych o pow. 95 m2. Każdy z apartamentów posiada balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki. Pod budynkiem znajduje się obszerny garaż podziemny z 17 stanowiskami. Wszystkie kondygnacje łączy cichobieżna winda.

Willa Pod Modrzewiami zlokalizowana w Śródmieściu Krakowa – między ul. Olszyny a ul. Narzymskiego, w otoczeniu międzywojennych willi i niewysokiej zabudowy wielorodzinnej. Położenie budynku w drugiej linii zabudowy oraz zieleń otaczających ogrodów zapewni mieszkańcom komfort zamieszkania i wypoczynku. W trzypiętrowym budynku zaprojektowano tylko 12 apartamentów, po trzy na każdej kondygnacji. Niedaleko stąd do nowoczesnego węzła komunikacyjnego- Ronda Mogilskiego, co zapewnia szybkie i wygodne połączenie komunikacją miejską z każdą częścią Krakowa. W pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe, a przy ul. Pilotów m. in. Market Alma i market budowlany Castorama.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | DK-DEVELOPMENT

Spółka powstała w 1996 roku i kierowana jest od początku przez architekt Dorotę Koźmińską, należącą do grona najbardziej…
Czytaj więcej