Willa Julia - Dziekanów Nowy - Okolice Warszawy

  - Dom
Cena na m2: 3.600
Adres: Nowy Dziekanów Podróż
Dostępne powierzchnie: - m2
WWW: http://elmis-domy.pl/willa-julia

Szczegóły inwestycji:

Willa Julia to kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Dziekanowie Nowym (gm.Łomianki) przy ul. Batorego i Rolniczej 485. Inwestycja położona jest w wyjątkowym miejscu, w bliskiej odległości od centrum Łomianek i Warszawy.

Nasze Osiedle to przestrzeń zaplanowana z myślą o jego mieszkańcach, ich komforcie, prywatności i spokoju. Lokalizacja charakteryzuje się bliskością pięknych terenów zielonych i jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Nazwa inwestycji wzięła się od projektu Willa Julia znanego i cenionego biura architektonicznego ARCHON. Projekt charakteryzuje się brakiem skosów, dużymi drewnianymi oknami. Domy zbudowane są w tradycyjnej technologii z cegły Porotherm, ocieplone styropianem, dach pokryty dachówką ceramiczną. Dodatkowa
powierzchnia ok. 20 m2 na strychu do własnej adaptacji.

Ogromną zaletą naszej inwestycji jest bliskość do komunikacji miejskiej – autobus Ł-Bis z bezpośrednim
dojazdem do Metra Młociny. Niedaleko znajduje szkoła podstawowa w Dziekanowie Polskim a przedszkole znajduje się na terenie inwestycji.

W ramach inwestycji zostało wybudowanych 8 budynków – 16 bliźniaków o powierzchniach 146 m² i 150 m² na działkach od 387m ²do 401m². Obecnie w ofercie posiadamy domy wybudowane w ramach II etapu inwestycji, który został zakończony i oddany do użytkowania latem 2014 r i ostatni dom z I etapu.

Mapa