Villa Alouette - Grabiszynek - Wrocław

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: Zapytaj o cenę
Adres: Rusznikarska, Wrocław, Polska
Dostępne powierzchnie: 89,96 - 126,24 m2
WWW: www.bi-polska.pl/inwestycja/villa-alouette

Szczegóły inwestycji:

Villa Alouette

Villa Alouette to składające się z dwóch budynków kameralne osiedle na zielonym wrocławskim Grabiszynku. Bliskość natury, doskonałe połączenie z centrum miasta oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi.
Kameralnie, aktywnie i rodzinnie

Villa Alouette położona jest zielonej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy jednocześnie świetnie skomunikowanej z centrum Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Grabiszyński z siłownią na wolnym powietrzu, a także liczne przedszkola i szkoły (m.in. Centrum Edukacji Międzynarodowej), fitness cluby, basen oraz centra handlowe – wszystko w zasięgu ręki.
Mieszkania i przestrzeń dla Twoich potrzeb

Inspirację dla wykończenia części wspólnych budynków i ich otoczenia stanowi przyroda, zaś kolorystykę elewacji utrzymano w przyjemnych, nienarzucających się bielach i szarościach. Z myślą o dzieciach zaprojektowano plac zabaw, a w jednym z budynków specjalną przestrzeń zabaw dla rodziców i dzieci z zapleczem kuchennym i toaletą – Mały Skowronek.

Spośród 89 mieszkań można wybrać jedno z ostatnich 5-pokojowych i dwupoziomowych apartamentów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalową.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | Bouygues Immobilier

Bouygues Immobilier

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską o zasięgu międzynarodowym, z 62-letnim doświadczeniem w budownictwie. Na polskim rynku działamy od 2001 roku…
Czytaj więcej