Rajska Osada - Kąty

Gotowe do odbioru - Dom
Cena na m2: 2.371 zł
Adres: Sportowa 19, 05-530 Góra Kalwaria, Polska
Dostępne powierzchnie: 145 - 228 m2
WWW: www.rajskaosada.pl

Szczegóły inwestycji:

Szukasz domu na południu Warszawy? Pragniesz odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieć blisko do centrum? Przerażają Cię ceny domu z działką w samym Piasecznie? Chcesz kupić dom z działką w tak malowniczym rejonie jak Kąty? Jeśli tak, to Osiedle Rajska Osada jest dla Ciebie!

Osiedle domów jednorodzinnych Rajska Osada to inwestycja powstająca w miejscowości Kąty tuż obok drogi krajowej E79. Architektura i klimat osiedla mają w zamyśle łączyć architekturę dworkową i nowoczesną. Dla realizacji tego efektu wybraliśmy dwa projekty domów: OPAŁEK II N2G i M6, które naszym zdaniem odpowiadają wymaganiom rodziny na różnym etapie jej rozwoju.

Osiedle Rajska Osada znajduje się na granicy dwóch przestrzeni: tej typowo miejskiej (Góra Kalwaria) i tej sielskiej (Chojnowski Park Krajobrazowy), sprzyjającej wypoczynkowi i życiu na łonie natury.

Inwestycja realizowana jest w kilku etapach –w pierwszym powstanie 13 domów, w drugim 11 domów (całe Osiedle Rajska Osada zajmować będzie powierzchnię ponad 8 hektarów).

Kupno działki z domem w Kątach czy też samego domu to pierwszy krok do spełnienia marzeń o spokojnym życiu w otoczeniu natury. Jeśli marzy Ci się odpoczynek od miasta, a jednocześnie chciałbyś móc w każdej chwili do niego wrócić –wybierz dom w Kątach.

Każdy z domów realizowanych w ramach projektu Rajska Osada znajdować się będzie na ponad 900-metrowej działce i powstanie w oparciu o sprawdzony i doceniany przez klientów projekt OPAŁEK II N 2G lub M6.
Niezależnie od tego, na którą działkę czy dom w Kątach się zdecydujecie możemy zagwarantować, że całe Osiedle Rajska Osada zostało zaprojektowane tak, by z jednej strony móc czerpać radość z życia na przedmieściach, z drugiej zaś pozostać w obrębie miasta. Wniosek? Niezależnie od tego, czy cenisz sobie spokojne życie, czy lubisz, gdy dużo się dzieje –wybierz Rajską Osadę.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | PB EKODOM

Przedsiębiorstwo budowlane EKO-DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Jest inwestorem nieruchomości na terenie Góry Kalwarii i okolic. Wśród realizacji…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Wiślane Tarasy

Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji,… Więcej

9.100