Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Pierwsza w tym roku Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

pierwsza giełda domów

Serdecznie zapraszamy Państwa na 126. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 03-04 lutego 2018 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych. Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.
W sobotę 03 lutego zapraszamy Państwa również na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

godz. 12.30
Zakup mieszkania – o czym musisz wiedzieć – Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości
godz. 13.00
Prospekt i umowa deweloperska – Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna KGM
godz. 13.30
Co nowego czeka nas na rynku kredytów hipotecznych w 2018 roku? – Albert Opoka, Phinance

Więcej informacji oraz darmową wejściówkę na targi można znaleźć na stronie wydarzenia:
www.gielda.sbdim.pl