Owocowy Sad - Piaseczno - Okolice Warszawy

Gotowe do odbioru - Dom
Cena na m2: Zapytaj o cenę
Adres: Owocowy Sad, 05-500 Piaseczno, Polska
Dostępne powierzchnie: 127,27 - 127,27 m2
WWW: http://www.novisa.pl/inwestycja/owocowy-sad-2/

Szczegóły inwestycji:

Domy 79 m²

W ofercie posiadamy unikatowe domy o powierzchni 79 m² z przestronnymi ogródkami przy salonach. Część dzienna domu składa się z komfortowego salonu z kominkiem oraz jadalni z aneksem kuchennym. Na pierwszym piętrze zaprojektowano dwie lub trzy sypialnie z łazienką i garderobą. W każdym domu znajduje się dodatkowe poddasze do indywidualnej aranżacji, gdzie urządzić można np. salę kina domowego lub kolejną sypialnię z własną łazienką i garderobą. Dla każdej rodziny przewidziano dwa miejsca postojowe, istnieje również możliwość zakupu miejsc postojowych w garażu.
Domy 127 m² i 135 m²

Oferujemy niezwykle funkcjonalne domy o powierzchni 127 m² oraz 135 m² z dużymi ogrodami i garażami oraz możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu. Na parterze domu znajduje się przestronny hall z wnęką na garderobę i WC oraz garaż, a także strefa dzienna o powierzchni sięgającej 40 m², na którą składa się, duży salon z wyjściem do ogrodu i kominkiem oraz widna kuchnia wraz z jadalnią. Na pierwszym piętrze zlokalizowano – w zależności od preferencji klienta – trzy lub cztery sypialnie oraz dwie łazienki. W wersji z trzema sypialniami jedną z nich jest tzw. master bedroom, tj. sypialnia z własną łazienką i garderobą o łącznej powierzchni 21 m². Co niezmiernie istotne przyszli właściciele domów mają do dyspozycji poddasze do swobodnej aranżacji. Stanowi ono dodatkową przestrzeń, po której zaadaptowaniu całkowita powierzchnia domu sięgnie 150 metrów!
Lokalizacja

Inwestycja Owocowy Sad 2 zlokalizowana jest w Piasecznie, przy granicy z Józefosławiem i Julianowem. Osiedle jest zamknięte i pełne zieleni co gwarantuje mieszkańcom kameralną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i doskonały wypoczynek po pracy.
W pobliżu osiedla znajduje się nowoczesna publiczna szkoła podstawowa w Józefosławiu i liczne niepubliczne placówki oświatowe, a także sklepy, delikatesy i osiedlowe punkty usługowe.
Nieopodal mieszczą się również duże centra handlowe tj. Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon i Fashion House.
Niskie koszty eksploatacji

W porównaniu do wysokich opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy zdecydowanie obniżają koszty utrzymania.
Standard wykonania

W domach wykonujemy wszystkie instalacje, tynki, wylewki podłogowe, schody. Instalacja centralnego ogrzewania jest wyposażona w pełen osprzęt, kaloryfery oraz nowoczesny piec gazowy. Wykonujemy także przyłącza wszystkich mediów: prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska.
Projekt uszyty na miarę

Z każdym z klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów architektonicznych. Możemy ustalić zmiany w stosunku do projektu standardowego, w szczególności rozmieszczenia ścian działowych, aranżacji poddasza, rozkładu poszczególnych instalacji.

 

Mapa

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Grzegórzki Park

“Grzegórzki Park” – inwestycja idąca w parze z nowoczesnym… Więcej

7.700