Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

Ostatnie apartamenty w prestiżowej inwestycji

Apartamenty Waleczna

W kameralnej zabudowie w Bronowicach Wielkich zostały do sprzedania ostatnie gotowe apartamenty. Inwestycję wyróżnia nie tylko lokalizacja w otoczeniu zieleni, ale także wysoki standard wykończenia i znakomita architektura.

Apartamenty w zabudowie szeregowej zlokalizowane zostały przy ulicy Walecznej w Krakowie. Każdy składa się z czterech pokoi i ma powierzchnię około 70 metrów kwadratowych. Uwagę zwraca funkcjonalny układ każdego z apartamentów. Składają się one z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech pokoi z możliwością adaptacji zarówno na sypialnie, pokoje dla dzieci, jak i gabinet, oraz łazienki i toalety. Pomieszczenia są dobrze doświetlone, a dodatkowy atut to duże balkony. Na parterze inwestycji zlokalizowano garaże i komórki lokatorskie. Cała inwestycja jest niezwykle kameralna i składa się z 8 apartamentów.

Fronton Apartamenty Waleczna

Fronton Apartamenty Waleczna

Mocnymi atutami inwestycji są błyskawiczny dojazd na autostradę i lotnisko w Balicach, a także bliskość infrastruktury handlowo-usługowej, jak choćby Galeria Bronowice, Makro, Ikea czy Castorama.

Apartamenty sprzedawane są teraz w bardzo atrakcyjnej cenie 6 900 zł brutto za metr kwadratowy. Co istotne budynki oddane zostały już do użytkowania, więc zaraz po zakupie i wykończeniu można w nich zamieszkać.

Fronton Apartamenty Waleczna

Fronton Apartamenty Waleczna

Więcej informacji:
www.fronton.pl/apartamenty-waleczna