Osiedle Złoty Trójkąt - Otwock

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 3.300 zł
Adres: Samorządowa, Otwock, Polska
Dostępne powierzchnie: 38,85 - 121,13 m2
WWW: www.stok.info.pl/osiedle-zloty-trojkat.html

Szczegóły inwestycji:

Osiedle “ZŁOTY TRÓJKĄT” usytuowane jest w strefie wschodniego centrum Otwocka w trójkącie określonym ulicami Samorządowa, Reymonta i Kościuszki. Ze względu na kontekst urbanistyczny oraz wytyczne planu miejscowego zabudowę osiedla projektowano tak aby stworzyć pierzeję ulicy Samorządowej ze szczególnym zwróceniem uwagi na narożnik ulic Samorządowej i Reymonta. Wzdłuż ulicy Samorządowej zaprojektowano budynki mieszkalne kilkurodzinne wraz z usługami w parterach oraz budynek usługowo-biurowy tworzący dominantę przestrzenną poprzez charakterystyczne ukształtowanie elewacji z zaokrąglonymi narożnikami. Zabudowę w pozostałej części działki zaprojektowano w sposób ekstensywny, dostosowując ją do kształtu działki z zachowaniem istniejącego starodrzewia.

Osiedle składa się z 10-ciu budynków mieszkalnych, 1-go budynku usługowo-biurowego oraz 4-rech parkingów podziemnych. Budynek usługowo-biurowy ze względu na swoja budowę stanowi dominantę

architektoniczną.

Budynki mieszkalne mają trzy kondygnacje naziemne z poddaszem użytkowym. Poddasze w każdym przypadku jest wykorzystane jako górny poziom mieszkania dwupoziomowego, do którego wejście z klatki schodowej jest usytuowane na 3 kondygnacji budynku.Poddasze jest usytuowane jedynie na części budynku – w miejscach gdzie nie ma poddasza zaprojektowano taras na dachu dostępny z górnego poziomu dwupoziomowych mieszkań.

Osiedle w całości zaprojektowano także z myślą o korzystaniu z niego przez osoby niepełnosprawne. Na parkingach naziemnych przewidziano miejsca parkingowe dla pojazdów osób niepełnosprawnych. We wszystkich budynkach mieszkalnych zaprojektowano windy z poziomu garaży, szerokie przejścia i korytarze. Osiedle jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Osiedle ogrodzone. Mieszkania znajdujące się na pierwszej kondygnacji (parter) posiadają ogródki przydomowe.

W centralnym miejscu osiedla zaprojektowano plac zabaw. Na zewnętrznych narożnikach osiedla zaprojektowano elementy małej architektury.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | Stok Developer

Rok 1981 to początek działalności przedsiębiorstwa na polskim rynku budowlanym, specjalizującego się w wykonywaniu kompleksowych usług elektroenergetycznych na terenie Otwocka…
Czytaj więcej