Ogrody Włochy – Etap II - Warszawa

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 6.180 zł
Adres: Chrościckiego 87, 02-414 Warszawa, Polska
Dostępne powierzchnie: 35 - 72 m2
WWW: www.ogrodywlochy.pl

Szczegóły inwestycji:

OGRODY WŁOCHY- Inwestycja składająca się z III ETAPÓW, gdzie sprzedaż pod hasłem BEZPIECZNE “M” rozpoczyna się dopiero po odbiorze budynku do użytkowania. Ten rzadki system stworzyliśmy w trosce o Państwa bezpieczeństwo transakcji oraz płynące z tego liczne korzyści, począwszy od oszczędności kosztów zabezpieczenia kredytu jak i możliwości zobaczenia przedmiotu oferty na “żywo”. To najbezpieczniejsza i najbardziej pożądana oferta nowych mieszkań, gotowych do odbioru, z możliwością szybkiego zasiedlenia. Ogrody Włochy to inwestycja zrealizowana, MdM i nie tylko, to zdrowa technologia (cegła), funkcjonalne układy mieszkań, duże lazienki, nowoczesna architektura, balkony i tarasy, najbezpieczniejsza forma zakupu oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna.

  • mieszkania gotowe do odbioru 1,2,3 i 4 pokojowe w programie MdM
  • do samodzielnego wykończenia lub “pod klucz”
  • ponad 98 % zrealizowanej sprzedaży ( I ETAP )
  • już w sprzedaży II ETAP (w ofercie około 200 mieszkań)
  • doskonały i szybki dojazd do Centrum Warszawy (ok.20 min.)

Klienci z “dnia na dzień”, bez żmudnego oczekiwania i kosztów, mogą stać się właścicielami wymarzonego “M” poprzez notarialne przeniesienie własności.

Inwestycja OGRODY WŁOCHY, położona jest przy ul. Chrościckiego 87/ róg ul.POLA KAROLIŃSKIE w Warszawie Nowe Włochy, w sąsiedztwie gminy Bemowo, Ursus, Ochota.

Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się piękne tereny zielone, parki, stawy, place zabaw, scieżki rowerowe, szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty użyteczności publicznej. Wszędzie blisko…

 

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | SDM Development

SDM Development jest firmą zaangażowaną w projekty mieszkaniowe od 2000 roku w Warszawie. Ideą działalności i mottem przewodnim jest dbałość…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje