Ogrody Jeziorowa - Warszawa

Gotowe do odbioru - Dom
Cena na m2: 5.200 zł
Adres: Jeziorowa, Warszawa, Polska
Dostępne powierzchnie: 153,81 - 153,81 m2
WWW: www.ogrodyjeziorowa.pl

Szczegóły inwestycji:

Jeśli marzysz o komfortowym domu na kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni z wygodnym dostępem do centrum miasta, nie musisz już dłużej szukać. Na osiedlu Ogrody Jeziorowa swoje marzenie spełnisz za cenę porównywalną z zakupem mieszkania.
Osiedle powstało w warszawskiej dzielnicy Wawer,
w jednym z jej najbardziej urokliwych zakątków – przy ul. Jeziorowej, w sąsiedztwie malowniczego jeziorka. To zielone i spokojne miejsce leży zaledwie 11 km od centrum Warszawy, a dojazd w ciągu normalnego dnia zajmuje nie więcej niż 25 minut. Ogrody Jeziorowa to zespół 42 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów wolnostojących. W ramach I etapu, ukończonego w roku 2009, wybudowaliśmy 18 segmentów zgrupowanych w trzy zespoły. W ramach II etapu powstały 24 kolejne segmenty oraz 2 domy wolnostojące. Dobrze rozplanowane wnętrza gwarantują komfort mieszkania i możliwość różnorodnych aranżacji dopasowanych do potrzeb i gustów mieszkańców. Tradycyjna, sprawdzona technologia budowy oraz wysokiej jakości materiały użyte podczas prac wykończeniowych zapewniają trwałość i bezpieczeństwo. Wszystkie domy na osiedlu Ogrody Jeziorowa stworzone zostały w podwyższonym standardzie deweloperskim. Każdy dom posiada prywatny garaż oraz miejsce do parkowania przed posesją, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o to, gdzie zostawić swój samochód – zawsze będzie bezpieczny. Dla bezpieczeństwa samych mieszkańców teren osiedla został w całości ogrodzony. Wjazd odbywa się przez sterowaną pilotem bramę, a dzięki instalacji wideofonów mieszkańcy będą nie tylko słyszeć swoich gości, ale także ich widzieć. Ogrodziliśmy również wewnętrzne, indywidualne działki, co pozwoli na zachowanie prywatności. Teren wokół domów, podjazdy i chodniki zostały oświetlone i wyłożone są wysokiej jakości kostką brukową.

Wierzymy, że nasze starania, kameralność osiedla i piękne, zielone tereny wokół wytworzą unikalną atmosferę, wpłyną pozytywnie na sąsiedzkie relacje i sprawią, że każdy z mieszkańców poczuje się tu wyjątkowo.

LOKALIZACJA
Osiedle powstało w warszawskiej dzielnicy Wawer, w jednym z jej najbardziej urokliwych zakątków – przy ul. Jeziorowej, w sąsiedztwie malowniczego jeziorka. To zielone i ciche miejsce jest idealne dla tych, którzy pragną żyć w zgodzie z naturą z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do jego infrastruktury. Wawer to miejsce wymarzone do odpoczynku i rekreacji. Położone z dala od miejskiego hałasu i dużych skupisk ludności, pozwoli Ci w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu, a także każdego dnia żyć aktywnie i zdrowo. Kwartały zabudowy jednorodzinnej sąsiadują z łąkami i lasami, przez które prowadzą urocze ścieżki piesze i rowerowe. Można tu spacerować, biegać, urządzać wycieczki rowerowe czy też pikniki w gronie najbliższych Co ważne, ta cicha, zielona i spokojna dzielnica leży zaledwie 11 km od centrum Warszawy. Dzięki dwupasmowemu Wałowi Miedzeszyńskiemu szybko i bez problemu można przedostać się do serca miasta. Dzielnica połączona jest ponadto linią kolei podmiejskiej ze Śródmieściem, Pilawą, Otwockiem i Skierniewicami. Przez jej teren przechodzi także droga krajowa nr 2. \\Mieszkańcy osiedla Ogrody Jeziorowa nie będą jednak musieli zbyt często wyruszać poza jego granice, wokół znajduje się bowiem niemal wszystko, czego potrzeba do codziennego życia: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie – zarówno publiczne, jak i prywatne, a także jedna uczelnia wyższa. W pobliżu są również sklepy, apteki i placówki zdrowia. Tym, którzy lubią sport, Wawer oferuje także baseny, kluby fitness, korty tenisowe oraz boiska do piłki nożnej. W dzielnicy mieści się ponadto biblioteka i osiedlowe kluby kultury.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | Terra Development

Terra development to rodzinna firma deweloperska, specjalizująca się w budownictwie jednorodzinnym w dzielnicy Wawer. Dwanaście lat istnienia firmy zaowocowało 5 udanymi…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Ogrody Wesoła

Ogrody Wesoła to nowe kameralne osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowanych… Więcej

3.500 zł
Gotowe do odbioru

Arkuszowa 123

Kiedyś Marc Cherry, amerykański producent filmowy zadał sobie pytanie:… Więcej

4.000 zł
Gotowe do odbioru

Kuropatwy Park

Kuropatwy Park – domy energooszczędne bliżej natury OTOCZENIE TO… Więcej

4.352 zł