Sołtysowska Park - Kraków

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 6.224 zł
Adres: Sołtysowska, Kraków, Polska
Dostępne powierzchnie: 32,58 - 49,57 m2
WWW: www.wiarygodnydeweloper.pl

Szczegóły inwestycji:

Sołtysowska PARK to zespół kilku niskich, starannie zaprojektowanych budynków, które wyróżnia estetyczna architektura, zielone otoczenie oraz inteligentne rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.

Sołtysowska PARK będzie osiedlem zamkniętym, wyposażonym w automatyczną kontrolę dostępu.
Wszystkie lokale wyposażone zostaną w czujniki, które monitorują mieszkanie, i w razie wykrycia zagrożenia informują właściciela (przez telefon) np. o otwarciu drzwi, zalaniu, czy pojawieniu się dymu. Ponadto mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety antywłamaniowe.

Możesz sterować swoim domem, gdzielkolwiek jesteś, bezpośrednio z telefonu.
Wystarczy smartfon z dostępem do internetu by móc zdalnie monitorować mieszkanie. Mieszkańcy, po wcześniejszej autoryzacji, będą mogli np. sprawdzić bieżącą temperaturę powietrza, zużycie prądu dla wybranego gniazdka, upewnić się, że nie ma wody na podłodze.
Ponadto system będzie umożliwiał sterowanie wieloma dodatkowymi funkcjami w tym oświetleniem.Będzie można na przykład włączyć/wyłączyć światło, kiedy przebywamy na urlopie, albo przeciwnie, zapalić je w środku nocy, bez wstawania z łóżka, jeśli jest taka potrzeba – wszystko za pomocą intuicyjnej aplikacji instalowanej na smartfonie.

  • Automatyczna kontrola dostępu – Sołtysowska PARK rozpozna mieszkańców już u swoich bram, bezdotykowo otwierając bramę wjazdową, czy drzwi do właściwej klatki schodowej.
  • Komfortowa przestrzeń – Już na etapie projektowym za cel przyjęto powstanie osiedla przyjaznego mieszkańcom, gdzie budynki będą oddalone od siebie w znacznej odległości, zapewniając nie tylko intymność mieszkańcom, ale także komfort związany z poczuciem przestrzeni. Przestrzeń zapewniają również duże balkony, które nie wymagają dodatkowej dopłaty.
  • Aktywność i rekreacja – planując zagospodarowanie osiedla deweloper przewidział miejsce na boisko sportowe, które zostało zlokalizowane na uboczu, dzięki czemu towarzyszący wszelkim rozgrywkom hałas nie będzie docierał do mieszkań. Na osiedlu zostały zaprojektowane alejki spacerowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.
  • Liczne miejsca postojowe – chcąc uniknąć sytuacji, w której każda wolna przestrzeń na osiedlu jest zajęta przez zaparkowane samochody zaprojektowano większa ilość miejsc postojowych w garażu podziemnym.

To rzeczywiście jest PARK – Osiedle powstanie w enklawie zieleni, starodrzewia, które w naturalny sposób oddzieli mieszkańców od otoczenia. Dodatkowo architekt krajobrazu starannie zaprojektował ogród wewnątrz osiedla, który pięknie dopełni całości i sprawi, że Sołtysowska PARK będzie wyjątkowym miejscem do życia.

Bezpośrednio, przy terenie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii 113 oraz 193 a do przystanków tramwajowych linii nr 1 i 14, 22 i autobusowej nr 174 jest około 800m. Do najbliższego sklepu spożywczego jest 30m a po drugiej stronie ulicy Sołtysowskiej w odległości 50m mieści się restauracja i hotel. Mieszkańców z małymi dziećmi ucieszy wiadomość że najbliższe przedszkole jest 100m od osiedla i aby się do niego dostać nie trzeba przechodzić przez ulice. Tuż obok przedszkola znajduje się apteka i kolejny sklep spożywczy. W odległości 700m jest także szkoła.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | Instal Kraków SA

Instal Kraków S.A. to wiarygodne, cenione i znane zarówno w kraju jak i zagranicą przedsiębiorstwo, które już od…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje