Kamienica Nova - Kraków

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 9.600 zł
Adres: Prochowa 9, Kraków, Polska
Dostępne powierzchnie: 65 - 79 m2
WWW: www.dkdevelopment.pl

Szczegóły inwestycji:

Kamienica NOVA łączy wyjątkową elegancję z funkcjonalnością i wygodą. Budowę zrealizowano na podstawie projektów uznanych architektów z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Kamienną elewację frontową wykonano ze szlachetnego szarego łupka, wnętrza urządzono przy użyciu marmuru, granitu, drewna, stali i szkła. Obszerne balkony od strony przestronnego dziedzińca, w parterze poszerzone o prywatne, kameralne zielone tarasy, zapewniają zaciszne miejsce do odpoczynku. Monitorowane wejście dostępne wyłącznie dla mieszkańców prowadzi do holu poprzez reprezentacyjny pasaż wejściowy, nawiązujący do wnętrz kamienic międzywojennych i urządzony z niezwykłą dbałością o każdy detal. Przeszklona, cichobieżna winda łączy wszystkie kondygnacje z holem i garażem podziemnym, gwarantującym wygodne miejsca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu.
W kameralnym, czteropiętrowym budynku znajduje się tylko 31 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach (od 32 m2 do 79 m2). Mieszkania mogą być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klientów.
Inwestycja została zakończona w grudniu 2012, posiada zgodę na użytkowanie.

Kamienica NOVA to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta – na granicy Kazimierza i Grzegórzek, przy kameralnej i cichej ul. Prochowej 9. Niedaleko stąd spacerem do Rynku Głównego lub Bulwarami Wiślanymi na Wawel.
Tuż obok znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz oraz tereny rekreacyjne nad Wisłą. Korzystna lokalizacja inwestycji zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy), a jednocześnie umożliwia sprawny dojazd samochodem.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | DK-DEVELOPMENT

Spółka powstała w 1996 roku i kierowana jest od początku przez architekt Dorotę Koźmińską, należącą do grona najbardziej…
Czytaj więcej