Dom Na Bielanach-Etap II - Kraków

Gotowe do odbioru - Dom
Cena na m2: Zapytaj o cenę
Adres: Bielany, Kraków, Polska
Dostępne powierzchnie: 186,91 - 186,91 m2
WWW: www.domnabielanach.pl

Szczegóły inwestycji:

Na terenie blisko 1,5 ha realizowany jest spójny estetycznie, zbudowany z najlepszych materiałów kompleks ekskluzywnych domów jednorodzinnych. Prestiżowa lokalizacja w połączeniu z nowoczesną i funkcjonalną architekturą zadowolą nawet najbardziej wymagających nabywców. Osiedle składa się z 25 domów o ponadprzeciętnym standardzie. W ramach II etapu inwestycji oddajemy do użytkowania 7 wyjątkowych domów o powierzchniach od 187 m2 do 248 m2 usytuowanych na działkach o powierzchniach od 4,5 a do 6,2 a. II etap jest obecnie w końcowej fazie realizacji, planowany termin ukończenia prac to I kwartał 2016 roku.

Inwestycja Dom Na Bielanach położona jest na południowym stoku Krakowskich Bielan. Bielany to obaszar Krakowa, który od północy graniczy z Wolą Justowską od wschodu z Przegorzałami, od południa zaś jego granicą jest rzeka Wisła. Udając się na zachód zmierzamy w kierunku lotniska w Balicach oraz Kryspinowa, które latem stanowi fantastyczną i ciągle rozwijającą się bazę sportów wodnych. Miejsce, w którym zdecydowaliśmy wybudować Państwa dom, korzysta z walorów Bielańsko-Tynieckiego Parku krajobrazowego i lasu Wolskiego oraz z malowniczej doliny Wisły. Jest świetnie skomunikowane z ścisłym centrum Krakowa (9,5 km do Rynku Głównego) oraz z trasami wyjazdowymi. Bielany zwieńczone są zabytkowym Klasztorem Ojców Kamedułów pod którym rozciąga się piękna winnica Srebrna Góra.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | SLS Investments

SLS Inestments to powstała w 2006 roku spółka prowadząca wyjątkowe inwestycje deweloperskie na terenie południowej Polski. Obecnie głównym…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Arkuszowa 123

Kiedyś Marc Cherry, amerykański producent filmowy zadał sobie pytanie:… Więcej

4.000 zł
Gotowe do odbioru

Ogrody Wesoła

Ogrody Wesoła to nowe kameralne osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowanych… Więcej

3.500 zł