Cicha Dolina

Gotowe do odbioru - Dom
Cena na m2: Zapytaj o cenę
Adres: Cicha Dolina, 02-991 Warszawa, Polska
Dostępne powierzchnie: 150,53 - 152,30 m2
WWW: www.cichadolina.waw.pl

Szczegóły inwestycji:

Szukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi, w którym chciałbyś zostać już na zawsze? Nie interesują Cię małe mieszkanka, w których Ty i Twoi bliscy mielibyście zbyt ciasno i mało komfortowo?

Firma oferuje wysokiej jakości nowe domy w Warszawie, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Włożyliśmy w ich przygotowanie mnóstwo pracy, abyś mógł od razu powiedzieć, że jest to coś dla Ciebie i już niebawem rozpoczął w nich kolejny etap swojego życia.

W swoich inwestycjach używa wyłącznie profesjonalnych i markowych materiałów, co gwarantuje trwałość na wiele lat. Nie będziesz skazany na remonty i drobne poprawki elewacji lub wnętrz. Jeśli oddany zostaje dom w Wilanowie do sprzedaży, to znaczy, że albo jest on już całkowicie wykończony i gotowy do przyjęcia mieszkańców, albo przygotowany do dalszych prac wykończeniowych. Wszystkie nowe domy położone są w cichej i spokojnej okolicy. Z pewnością zapomnisz tutaj o miejskim zgiełku i zatłoczonych ulicach.

W pobliżu nie brakuje punktów rozrywkowych, jak również miejsc do zabawy dla dzieci. Bez problemów znajdziesz sklepy, aptekę oraz niewielkie centrum handlowo-usługowe…

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | NOTICA INVESTMENT

NOTICA INVESTMENT SP. Z O.O. SP. Komandytowa ul. Bruzdowa 104 02-991 Warszawa kontakt:…
Czytaj więcej