Bunscha Park - Kraków, Dębniki - Kraków

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 5.247 za m2
Adres: Karola Bunscha, 30-392 Kraków, Polska
Dostępne powierzchnie: 28 - 90 m2
WWW: www.bunschapark.pl

Szczegóły inwestycji:

Pierwsze osiedle z widokiem na zdrowie

Bunscha Park powstało w jednym z najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się rejonów Krakowa.
Jest to pierwsze osiedle w Polsce o tak przemyślanej koncepcji architektonicznej, by w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnej technologii oraz nadmorskich gatunków roślin, można było na nim oddychać zdrowym, czystszym powietrzem, ciesząc się ciszą i spokojem w otoczeniu bujnej roślinności.

Przemyślana koncepcja architektoniczna

Harmonijny i zwarty układ pięciu 4 i 5 – kondygnacyjnych budynków, z otwarciami atrialnego wnętrza na osiach północ – południe, wschód – zachód zapewniają poczucie otwartości i szerokiej perspektywy. W projekcie układu mieszkań wykorzystano jak najwięcej naturalnego światła, dzięki czemu w ich wnętrzach panuje odprężająca i ciepła atmosfera. Dopełnieniem atrialnego wnętrza jest mała architektura, liczne ciągi spacerowe, strefa chillout oraz plac zabaw dla dzieci. W obrębie inwestycji powstanie również galeria handlowo – usługowa.
Inspirowaną najnowszymi trendami architekturę eleganckich budynków zaprojektowano przy zastosowaniu naturalnych materiałów takich jak: kamień, stal nierdzewna, szkło i aluminium, które zapewniają zarówno wysokie walory estetyczne elewacji, jak i jej trwałość.

Stawiamy na spokój i bezpieczeństwo

Zgodnie ze współczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi układ Bunscha Park został tak przemyślany, by stworzyć bezpieczną prywatną przestrzeń, zamkniętą na ruch samochodowy, który będzie odbywał się na parkingach podziemnych oraz wokół osiedla. Taka koncepcja architektoniczna stanowi doskonałą alternatywę dla istniejących osiedli tworzących blokowiska o równoległym układzie budynków.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | Bunscha Park

Spółka Bunscha Park sp. z o.o. została powołana do zrealizowania Przedsięwzięcia Deweloperskiego, polegającego na wybudowaniu nowoczesnego kompleksu budynków mieszkalnych wielorodzinnych…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Zacisze Zabierzów

Osiedle Zacisze-Zabierzów włącza nowoczesne i funkcjonalne domy – okolice… Więcej

3.200 zł