Arkuszowa 123 - Warszawa

Gotowe do odbioru - Dom
Cena na m2: 4.000 zł
Adres: Arkuszowa 123, Warszawa, Polska
Dostępne powierzchnie: 201,94 - 224,62 m2
WWW: www.arkuszowa123.pl

Szczegóły inwestycji:

Kiedyś Marc Cherry, amerykański producent filmowy zadał sobie pytanie: Co dzieje się z tymi wszystkimi przebojowymi, wykształconymi, pięknymi, przedsiębiorczymi kobietami które na co dzień utożsamiały się z bohaterkami popularnego serialu „Sex w Wielkim Mieście”? Gdzie są te kobiety, które jako dwudziestolatki biegały w szpilkach do modnych klubów, kiedy pojawia się rodzina? Marc Cherry myślał, popytał, poszperał a to, co odkrył zamienił w serial. Tak powstał jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie „Gotowe na Wszystko”. Przez 8 lat śledziliśmy losy mieszkanek Wisteria Lane – ślicznej ulicy na przedmieściach, gdzie w domach za drewnianymi drzwiami skrywane były najróżniejsze tajemnice. Tu bohaterowie układali sobie życie, budowali rodziny, wychowywali dzieci i szukali spokoju.

W Warszawie przy ulicy Arkuszowej 123/125 powstaje takie właśnie Wisteria Lane. Na zamkniętym osiedlu, 3 minuty samochodem od Metra Młociny. Domki jednorodzinne, szeregowe, białe z brązowymi drzwiami i grafitowym dachem. Każdy dom ma garaż. Urzeczywistnienie amerykańskiego snu o własnym gniazdku i bezpiecznej przystani. Symbol, że się udało.

To inwestycja, z której będziecie czerpać radość przez lata. W mieście, ale już daleko od zgiełku, hałasu i korków. Blisko Kampinoskiego Parku Narodowego, Parku Leśnego Bemowo a najbliżej do własnego zielonego ogródka. Do wychowywania dzieci, do budowania stabilnej przyszłości. Od czegoś trzeba zacząć. To są porządne fundamenty.

W naszej ofercie mamy do zaproponowania dwa metraże domów. Pierwszy – mniejszy ma 137,4 m2 z działka ok. 200m2, drugi – większy ma 150,49m2 z działką ok. 320m2.

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | Spółdzielnia mieszkaniowo-budowlana “Maki”

Spółdzielnia

Mieszkaniowo Budowlana "Maki" istnieje od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych - wyłącznie…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Harmonica House

Harmonica House – to harmonijny splot unikanej, historycznej lokalizacji… Więcej

12.647 zł