Apartamenty Wielicka - Kraków

Gotowe do odbioru - Mieszkanie
Cena na m2: 8.400 zł
Adres: Górników 54, 30-816 Kraków, Polska
Dostępne powierzchnie: 39 - 130 m2
WWW: www.apartamentywielicka.pl

Szczegóły inwestycji:

“Apartamenty Wielicka” w dzielnicy Bieżanów – Prokocim to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta. Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo – parkowego Anny i Erazma Jerzmanowskich określanego mianem zielonych płuc Prokocimia, który oprócz wspomnianego XVIII wiecznego zespołu pałacowego znany jest z wielu pomników przyrody, urokliwych alei spacerowych oraz kameralnego placu zabaw dla najmłodszych. Niepowtarzalnego klimatu temu miejscu dodaje bliskie położenie zabytkowego klasztoru.

Lokalizacja inwestycji jest uprzywilejowana komunikacyjnie dzięki biegnącym nieopodal siedmiu liniom tramwajowym i autobusowym, a także możliwości dogodnego dojazdu samochodem, zarówno do ścisłego centrum miasta (7,5km) jak i obwodnicy Krakowa- autostrady A4 (2km). W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, w tym całodobowy sklep Tesco zlokalizowany w sąsiedztwie, jak również przedszkola, szkoły i placówki medyczne.

Zespół pięciu budynków zaprojektowany w duchu modernizmu przez studio projektowe Oleksy & Polaczek wyróżnia się bardzo oszczędnym operowaniem barwą i detalem, doskonale wpisując się w otoczenie, wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej dotychczasowego klimatu otaczającej zieleni i zróżnicowanego ukształtowania terenu. Dodatkowo w wyniku pozostawienia ponad sześćdziesięciometrowego pasa oddzielającego całą inwestycję od ulicy Wielickiej zapewniono unikatową wręcz kameralność lokalizacji w tkance miejskiej.

W blokach wybudowano łącznie 342 nowe mieszkania o powierzchni od 24 do 122 metrów kwadratowych; lokale zostały rozrysowane z dbałością o funkcjonalny rozkład, z dużymi przeszkleniami oraz balkonami a w każdej klatce jest nowoczesna winda. Więcej szczegółów można przeczytać w załączniku Standard wykończenia natomiast zdjęcia gotowego, oddanego do użytkowania w marcu 2014r. osiedla można śledzić w zakładce Inwestycja na stronie inwestycji. Dodatkowo właściciele apartamentów na parterze posiadają własne przydomowe ogródki. W środku zespołu budynków znajduje się wewnętrzne, zielone patio, a na zewnątrz kompleksu plac zabaw dla dzieci. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia wynajęta specjalnie w tym celu profesjonalna firma ochroniarska oraz monitoring. 204 miejsca usytuowane na parkingu podziemnym i 53 miejsca naziemne zapewniają wygodę dojazdu użytkownikom.

 

Mapa
Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Skontaktuj się z deweloperem:

Generalny wykonawca:

Deweloper | WAN S.A.

WAN SA jest spółką działającą od ponad 18 lat w sektorze usług deweloperskich. Dbałość o wybór atrakcyjnej lokalizacji,…
Czytaj więcej

Podobne Inwestycje

Gotowe do odbioru

Harmonica House

Harmonica House – to harmonijny splot unikanej, historycznej lokalizacji… Więcej

12.647 zł