Deweloper | KLINKIER BUD

Deweloper | KLINKIER BUD

Firma “KLINKIER BUD” istnieje na rynku od 1990 roku i jest liderem na polskim rynku hurtowego handlu klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi. Od roku 2001 firma rozpoczęła działalność developerską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Dzięki dywersyfikacji działalności oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku jest firmą stabilną finansowo, co w szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji. W historii firmy żadna z działek zakupionych pod inwestycję mieszkaniową nigdy po zakupie nie była przedmiotem zastawu hipotecznego, a wszystkie inwestycje mieszkaniowe realizowane były dotychczas ze środków własnych firmy. Jako stabilna, polska firma jest przedsiębiorstwem transparentnym, a wyniki finansowe są regularnie publikowane. Przejrzystość działań oraz wieloletnia, nieskazitelna historia docenione zostały: certyfikatem “PRZEJRZYSTA FIRMA” nadawanym przez Dun & Bradstreet – Polska ( Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza) oraz magazyn Forbes. Ponadto nfirma posiada również certyfikat Krajowego Rejestru Długów : “RZETELNA FIRMA”.
Firma”KLINKIER BUD” posiada własny stały zespół wysokiej klasy specjalistów w zakresie budownictwa odpowiedzialny za realizację inwestycji na każdym jej etapie, a korzystając ze swego dużego doświadczenia na rynku budowlanym do realizacji inwestycji zatrudnia wyłącznie solidnych i sprawdzonych fachowców, a do budowy wykorzystuje wysokiej jakości materiały budowlane. Zakres działalności firmy obejmuje wszystkie etapy realizacji projektu deweloperskiego, począwszy od wyszukania i zakupienia działki, poprzez przygotowanie projektu architektonicznego budynku, staranny wybór podwykonawców, nadzorowanie i kierowanie budowy, aż do przekazania gotowych mieszkań nabywcom. Specjalizuje się w budowie kameralnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych, w których kładzie nacisk na wygodę i komfort oraz trafność lokalizacji inwestycji. Buduje w oparciu o sprawdzone technologie, przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów. Realizując każdą inwestycję ma na uwadze harmonię z otoczeniem oraz połączenie estetyki, funkcjonalności i najnowszych technologii tworząc mieszkania dające gwarancję komfortu oraz długoterminowej dobrej inwestycji.
Wszystkie inwestycje zrealizowana dotąd przez “KLINKIER BUD” zlokalizowane są w okolicach Warszawy (Piaseczno, Lesznowola, Nowa Iwiczna, Góra Kalwaria). Nasza firma zrealizowała dotychczas 8 inwestycji mieszkaniowych w tym 517 lokali mieszkalnych, 26 segmentów oraz 5 lokali usługowych w sumie 548 lokali. Wszystkie inwestycje firma traktuje wyjątkowo, podobnie jak każdego Klienta. Z uwagi na to, że są to inwestycje kameralne – zna każdego naszego klienta niemal osobiście, rozumie doskonale jego potrzeby i zapewnia opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. Projektując inwestycje, stara się rozpoznać bieżące potrzeby Klientów, dlatego w jej ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty o różnych segmentach cenowych.
Działalność firmy nie kończy się na etapie realizacji inwestycji, wspiera Klientów również w finansowaniu transakcji, zapewniając fachową pomoc w załatwieniu formalności kredytowych oraz wyszukaniu najkorzystniejszego i optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klientów kredytu.

NEW FORT Cena od 4.600 zł

NEW FORT
Gotowe do odbioru

Adres: Porucznika Jana Białka 7, 05-530 Góra Kalwaria, Polska

Rodzaj: Mieszkanie

Powierzchnie: 47,38 - 81,38 m²