Deweloper | Secus Property

Deweloper | Secus Property

Marka Secus to w chwili obecnej dom maklerski Secus Asset Management, spółka inwestycyjna Secus Investment oraz spółka deweloperska Secus Property SA.

Secus Property SA powstała w 2006 r. i prowadzi działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości. Spółka realizuje projekty deweloperskie, poprzez swoje spółki celowe, obejmujące budownictwo mieszkaniowe oraz komercyjne. Realizujemy inwestycje kierując się zasadami wnikliwego, analitycznego i nowoczesnego zarządzania.

Pozyskuje strategicznie położone nieruchomości oferując naszym klientom wykorzystanie ich potencjału. Działalność Secus Property nastawiona jest na dostarczanie rozwiązań, dzięki którym nasi klienci będą zadowoleni ze standardów współpracy, jak również wymiaru jakościowego naszych przedsięwzięć.

Nieruchomości od wieków uchodzą za najbezpieczniejszą, lecz także bardzo dochodową formę inwestycji. Inwestorom poszukującym alternatywnych i efektywnych projektów inwestycyjnych dajemy możliwość uczestniczenia w bardzo atrakcyjnych projektach deweloperskich, gwarantujących wysokie stopy zwrotu z inwestycji. Projekty inwestycyjne realizujemy w oparciu o bieżącą analizę rynku nieruchomości – pozwala nam to opracowywać ponadczasowe oferty, trzymające się aktualnych trendów i dające spore możliwości zysku.

Secus Property to partner gwarantujący innowacyjne podejście na wielu płaszczyznach. Od nakreślenia wizji, przez sposób finansowania i strategię działania, aż po realizacje i profesjonalne wykonawstwo.
secusproperty.pl