Deweloper | PHU Partner

Deweloper | PHU Partner

Firma PARTNER działalnością budowlaną i deweloperską zajmuje się od 1993 roku. Dzięki jej inwestycjom w samym tylko Mińsku Mazowieckim oddanych do użytku zostało ponad 1000 mieszkań. Realizacje objęły między innymi osiedla mieszkaniowe w Mińsku Mazowieckim i Warszawie oraz osiedla domów jednorodzinnych w malowniczo położonych miejscowościach Stojadła i Grzebowilk.

W portfolio firmy znajdują się także inwestycje komercyjne: galerie handlowe, supermarkety, hotel, partnerskie stacje paliw.

Wieloletnie doświadczenie oraz znakomita znajomość mazowieckiego rynku nieruchomości umacniają pozycję firmy i pozwalają na konsekwentne wdrażanie kolejnych projektów.

PARTNER zapewnia stałe, gwarantowane ceny mieszkań, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z wybranymi bankami.

Status Przedsiębiorstwa: Spółka Jawna
Kapitał podstawowy: 15 024 651,78

Sukcesy PHU Partner są docenianie przez instytucje zarówno miejskie, powiatowe, jak również niezależne biznesowe, jak chociażby ostatnia nagroda Pulsu Biznesu za zajęcie III w województwie mazowieckim w prestiżowych „Filarach Polskiej Gospodarki” 2010 roku. Za zasługi dla wspierania zatrudnienia osób niepełnosprawnych nasze przedsiębiorstwo w 2011 roku zostało uhonorowane prestiżowym Certyfikatem Lodołamacze 2011.

www.wan.com.pl

Osiedle Pod Klonami Cena od 4.452 zł

Osiedle Pod Klonami
Gotowe do odbioru

Adres: Klonowa 21, 05-303 Mińsk Mazowiecki, Polska

Rodzaj: Mieszkanie

Powierzchnie: 42,36 - 75,30 m²