Deweloper | PB EKODOM

Deweloper | PB EKODOM

Przedsiębiorstwo budowlane EKO-DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Jest inwestorem nieruchomości na terenie Góry Kalwarii i okolic. Wśród realizacji znajduje się m.in. szereg osiedli jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej oraz sporo domów mieszkalnych w takich lokalizacjach jak Kąty czy Góra Kalwaria. Dla realizacji nowej inwestycji RAJSKIEJ OSADY powołano nową spółkę celową EKODOMY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Spółka Komandytowa.

Jeśli chcesz kupić dom z działką w Górze Kalwarii, a nawet jeśli dopiero zastanawiasz nad tym czy działka z domem w rejonie Góry Kalwarii jest dla Ciebie – jesteś we właściwym miejscu.

Głównym celem działalności firmy jest świadczenie najwyżej jakości usług w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Jest nowoczesnym przedsiębiorstwem budowlanym o dużym potencjale technicznym i osobowym, które specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów budownictwa ogólnego i mieszkaniowego, realizując obiekty w stanie deweloperskim i „pod klucz”.

Buduje mieszkania i domy dla ludzi, którzy podobnie cenią sobie jakość, terminowość i profesjonalizm. Interesuje Cię dom w takiej lokalizacji jak Kąty czy Góra Kalwaria? Chcesz kupić dom nieopodal Piaseczna? A może marzy Ci się działka na południu Warszawy? W każdym z tych przypadków zdaj się na Ekodom! Dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz bogatym zapleczem technicznym. Jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym, co potwierdzają referencje uzyskane od zadowolonych klientów i inwestorów. Zapewnia kompleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych – od doradztwa przez sporządzenie projektu po wykonawstwo.

Oferuje:

-kompleksową realizację obiektów budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa,
-wykonawstwo stanów surowych obiektów tj. roboty żelbetowe, murowe,
-budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych w pełnym zakresie robót wraz z infrastrukturą zewnętrzną,
-nieruchomości w pięknym i malowniczym rejonie (Góra Kalwaria),
-działki z domem w Górze Kalwarii,
-działki z domem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji –Kąty,
-sprzedaż działek w Kątach,
-domy w Kątach,
-działki z domem nieopodal Piaseczna.

Deweloper współpracuje z wieloma branżowymi podwykonawcami oraz dostawcami materiałów i urządzeń, dzięki czemu powierzone zadania inwestorskie realizuje ekonomicznie i terminowo.

EKODOMY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa – zainwestuj w przyszłość!

Rajska Osada Cena od 2.371 zł

Rajska Osada
Gotowe do odbioru

Adres: Sportowa 19, 05-530 Góra Kalwaria, Polska

Rodzaj: Dom

Powierzchnie: 145 - 228 m²