Deweloper | P.B. Start

Deweloper | P.B. Start

Przedsiębiorstwo Budowlane START spółka jawna należy do czołówki krakowskich firm deweloperskich. To firma rodzinna z 30-letnimi tradycjami w budownictwie. Z każdym rokiem konsekwentnie powiększająca swój dorobek inwestycyjny i grono zadowolonych ze współpracy z nią Klientów. Wieloletnie doświadczenie i wiarygodność jest dla Państwa najlepszą gwarancją uczciwej i rzetelnej współpracy. Również stworzona baza kapitałowa zapewnia stabilność finansową i stanowi dodatkową gwarancję dla wszystkich osób związanych z naszą Firmą.

Firma prowadzi kompleksową obsługę inwestycji od zakupu nieruchomości, poprzez obsługę prawną, projektowanie, realizację, aż do pozyskania Klientów. Czyni to w oparciu o własne Biuro Projektów, Sprzedaży Mieszkań i potencjał wykonawczy.

Firmę tworzą ludzie z pasją. To właśnie ich wiedza, fachowość oraz zaangażowanie decydują o jej rozwoju. Dlatego też nasi pracownicy to kompetentni i doświadczeni profesjonaliści, pracujący w zgranym zespole od wielu lat. Wśród nich są także ludzie młodzi, stale podnoszący swoje umiejętności zawodowe. Daje to nam pewność, że zawsze mamy świeże spojrzenie na stale zmieniający się rynek nieruchomości.

Ważną informację dla Klientów może stanowić również fakt, że wszystkie inwestycje zakończone zostały w terminie.
www.start.com.pl

Start City – Etap II Cena od 6.050 zł

Start City – Etap II
Gotowe do odbioru

Adres: Republiki Korczakowskiej 17, 30-867 Kraków, Polska

Rodzaj: Mieszkanie

Powierzchnie: 53,92 - 54,14 m²