Deweloper | Spółdzielnia mieszkaniowo-budowlana “Maki”

Deweloper | Spółdzielnia mieszkaniowo-budowlana “Maki”

Spółdzielnia

Mieszkaniowo Budowlana “Maki” istnieje od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych – wyłącznie w wysokim standardzie – (blisko 300 domów na warszawskich Bielanach). Buduje wyłącznie w celu przeniesienia pełnej własności na rzecz nabywców (brak spółdzielczego modelu własności).

Obecnie realizowane przedsięwzięcie (Arkuszowa 123) – to dziewiąte osiedle domów jednorodzinnych budowane przez Spółdzielnię

Deweloper wiem, że dom buduje się na lata, dlatego budujemy wyłącznie domy o najwyższej jakości.

Dzięki zastosowaniu tradycyjnej technologii budowy ścian z pustaka ceramicznego, energooszczędnych okien wykonanych na niemieckich profilach i okien dachowych „Fakro” oraz użyciu wysokiej jakości dachówki cementowej firmy Braas, domy są nie tylko estetyczne, ale też trwałe.

Do wykonania instalacji elektrycznych, wodno – kanalizacyjnych oraz grzewczych firma stosuje najwyższej jakości materiały – sprawdzone przy wykonaniu poprzednich inwestycji.

Generalnym wykonawcą osiedli jest firma “Steindel” Sp. z o.o., która od lat zajmuje się budową domów. Firma ta zatrudnia wykwalifikowanych i sprawdzonych fachowców. Większość pracowników pochodzi z terenów górskich, gdzie szczególną wagę przykłada się do solidności i jakości wykonania.

Arkuszowa 123 Cena od 4.000 zł

Arkuszowa 123
Gotowe do odbioru

Adres: Arkuszowa 123, Warszawa, Polska

Rodzaj: Dom

Powierzchnie: 201,94 - 224,62 m²