Deweloper | Dynamic Development

Deweloper | Dynamic Development

Spółka Dynamic Development sp. z o.o. powstała w 2006r. Mając za sobą 25-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, firma rozpoczęła budowę wyjątkowych mieszkań oraz domów w Warszawie i okolicach. Wychodzi z założenia, że w budownictwie mieszkaniowym kluczowy jest pomysł na osiedle. Kładzie nacisk na właściwe zagospodarowanie działek tak, aby pozostawić mieszkańcom przestrzeń do wypoczynku i rekreacji. Zakładamy i planujemy realistyczną pojemność osiedli, żeby nie koncentrować na nich ruchu samochodowego.
Dba o czytelne, a także funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń z wyraźnie zarysowanymi strefami poszczególnych funkcji użytkowych, po to by mieszkanie stało się wygodnym oraz nowoczesnym miejscem do życia i wypoczynku.Przekracza normy rozmiarów okien dzięki czemu wnętrza są lepiej naświetlone. Każda inwestycja powstaje tak, jakby była przygotowana dla najbliższych.

​Wszystkie projekty realizowane są z dbałością o kreowanie nowych wartości, zarówno architektonicznych jak i urbanistycznych.

Firma chce być jednym z najbardziej aktywnych deweloperów w Polsce, który stawia sobie za cel świadczenie profesjonalnych, dopasowanych do klienta usług.