Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

122. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Serdecznie zapraszamy w dniach 03-04 czerwca do krakowskiego Centrum Targowego Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14, gdzie każdy zainteresowany rynkiem nieruchomości znajdzie coś dla siebie, na zwiedzających czekać będą specjalne oferty i promocje.

Organizowane cyklicznie targi to dobry czas, by bliżej poznać dewelopera, zapytać o wszystko i rozwiać ewentualne wątpliwości. Rozbudowana oferta targów pozwala na zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich ofert z regionu, dzięki czemu łatwo jest je porównać.

Dzięki obecności wykwalifikowanych ekspertów z branży finansowej, istnieje możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie sfinansowania nieruchomości, a dla tych, którzy głowią się nad aranżacją nowo nabytej nieruchomości, pomocą służyć będą obecni na targach architekci. Na targach będzie również bezpłatne doradztwo prawne adekwatne do charakteru targów.

W dniu 03 czerwca w sobotę zorganizowane będą specjalnie dla klientów targów wykłady w tematach:

  • godz. 12.30 – Zakup mieszkania krok po kroku – Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości
  • godz. 13.00 – Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera? – Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna KGM
  • godz. 13.30 – Wszystko o kredycie hipotecznym – Albert Opoka, Phinance

Giełdę Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy, zawierający ciekawostki z rynku mieszkaniowego, szczegółowy plan stoisk z listą wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi oraz mapę Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator przygotował kolorowy plac zabaw, gdzie będzie można pozostawić swoich maluchów pod profesjonalną opieką na czas zapoznania się z bogatą ofertą targową.

Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia w kawiarence targowej.

Więcej informacji o targach oraz bezpłatna wejściówka do pobrania na stronie www.gielda.sbdim.pl

bezpłatna wejściówka