Aktualności

Poznaj nowe informacje na rynku

114. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W dniach 13-14 lutego krakowskie centrum targowe Chemobudowa stanie się miejscem, gdzie każdy zainteresowany rynkiem nieruchomości znajdzie coś dla siebie. Na zwiedzających czekać będą specjalne oferty i promocje.

Dla odwiedzających Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań przygotowaliśmy ciekawe wykłady, które odbędą się w sobotę 13 lutego, w tematach:

  • godz. 12.30 Mieszkanie czy dom??? Joanna Bień, Krakowski Rynek Nieruchomości
  • godz. 13.00 Zmiany na rynku mieszkaniowym. Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna
  • godz. 13.30 Zmiany na rynku finansowania nieruchomości. Albert Opoka, Phinance SA

Organizowane cyklicznie targi to dobry czas, by bliżej poznać dewelopera, zapytać o wszystko i rozwiać ewentualne wątpliwości. Rozbudowana oferta targów pozwala na zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich ofert z regionu, dzięki czemu łatwo jest je porównać. Dzięki obecności wykwalifikowanych ekspertów z branży finansowej, istnieje możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie sfinansowania nieruchomości, a dla tych, którzy głowią się nad aranżacją nowo nabytej nieruchomości, pomocą służyć będą obecni na targach architekci. Na targach będzie również bezpłatne doradztwo prawne adekwatne do charakteru targów.

Każdy odwiedzający Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy, zawierający ciekawostki z rynku mieszkaniowego, szczegółowy plan stoisk z listą wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi oraz mapę Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator przygotował kolorowy plac zabaw, gdzie będzie można pozostawić swoich maluchów pod profesjonalną opieką  na czas zapoznania się z bogatą ofertą targową. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia w kawiarence targowej.

CO: 114. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań
GDZIE: Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14
KIEDY: 13-14 lutego 2016, godz. 10-17

Wydrukuj bezpłatną wejściówkę i przyjdź na targi, do pobrania na www.gielda.sbdim.pl

sbdim_wejsciowka(1)-page-001